POSILOVACÍ ODPOROVÉ GUMY 


Posilovací latex gumy jsou tvořeny z materiálů, které obsahují o 80% méně alergenních látek. Zredukování těchto materiálů neubírá nic na jejich kvalitě, pružnosti a pevnosti. Odporové gumy nemají takový odér, který s sebou latexové výrobky často přinášejí. Gumy na posilování jsou bezpečné k použití, snadno se udržují, jsou skladné a hygienické.

Fitband gumy jsou vhodným doplňkem na běžné posilování, cvičení a protahování. Gumové expandery se skvělé hodí také na outdoor workout, kulturistiku, fitness nebo crossfit. Natahovací gumy dávají sportovcům další možnosti rozvoje síly. Cvičení s posilovací gumou umožňuje zapojení dalších svalů díky variabilitě cviků. 

Rehabilitační a sportovní náčiní renomované švédské firmy Sissel® s třicetiletou tradicí splňuje nejvyšší standarty a kvalitu, kterou jako sportovci, trenéři a rehabilitační experti vyžadujete. Filozofií firmy je přinášet přírodní, jednoduché a efektivní produkty pro vaše zdraví. Jednoduše se s nimi cvičí, zvyšují sílu, vytrvalost a zdokonalují koordinaci.