Fitness náčiní 

 • BALANČNÍ DESKY A STEPY
  BALANČNÍ DESKY A STEPY
 • MASÁŽNÍ PĚNOVÉ VÁLCE
  MASÁŽNÍ PĚNOVÉ VÁLCE

  Masážní pěnové válce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a sporty na zlepšení flexibility, rovnováhy a síly. Jednoduché cvičení a sebemasírování je vhodným doplňkem ke klasickým léčebným metodám jako je fyzioterapie, masáže, rolfing nebo osteoterapie. Nadměrné přetížení, zánět nebo chirurgické zákroky mohou změnit fasciální tkáně a vést k zatuhnutí, nepohyblivosti a bolesti.

  Masážní válec Blackroll 

  S Blackrollem® můžete s rychlým výsledkem pracovat na svých svalech, zlepšit mobilitu a úlevu od bolesti. S těmito produkty můžete okamžitě uvolňovat a optimalizovat hojivé procesy. Díky velké variabilitě a dostupnosti produktů Blackroll®, chytře a snadno zlepšíte vaši celkovou fyzickou zdatnost a zdraví.

 • POSILOVACÍ ODPOROVÉ GUMY
  POSILOVACÍ ODPOROVÉ GUMY

  Posilovací latex gumy jsou tvořeny z materiálů, které obsahují o 80% méně alergenních látek. Zredukování těchto materiálů neubírá nic na jejich kvalitě, pružnosti a pevnosti. Odporové gumy nemají takový odér, který s sebou latexové výrobky často přinášejí. Gumy na posilování jsou bezpečné k použití, snadno se udržují, jsou skladné a hygienické.

  Fitband gumy jsou vhodným doplňkem na běžné posilování, cvičení a protahování. Gumové expandery se skvělé hodí také na outdoor workout, kulturistiku, fitness nebo crossfit. Natahovací gumy dávají sportovcům další možnosti rozvoje síly. Cvičení s posilovací gumou umožňuje zapojení dalších svalů díky variabilitě cviků. 

  Rehabilitační a sportovní náčiní renomované švédské firmy Sissel® s třicetiletou tradicí splňuje nejvyšší standarty a kvalitu, kterou jako sportovci, trenéři a rehabilitační experti vyžadujete. Filozofií firmy je přinášet přírodní, jednoduché a efektivní produkty pro vaše zdraví. Jednoduše se s nimi cvičí, zvyšují sílu, vytrvalost a zdokonalují koordinaci. 

 • PODLOŽKY NA CVIČENÍ
  PODLOŽKY NA CVIČENÍ

  Výběr kvalitních podložek na cvičení