tejp

Co je KT tape?

KT Tape je elastický tejp určen sportovcům, lidem věnujícím se fitness, ale i široké veřejnosti. Je vytvořen především pro úlevu, hojení svalů, vazů a šlach.

Pro koho je KT Tape?

Ať už trénujete na svůj první maraton, připravujete se na jiný výkon nebo chcete dosáhnout osobního sportovního cíle, tak víte, že nic vás nezastaví tak rychle, jako bolest a zranění. KT TAPE je lehký, snadno nositelný a dá se použít na stovky běžných zranění jako jsou záda, kolena, holeně, syndrom karpálních tunelů, tenisové lokty a další.

KT TAPE nejen vypadá skvěle, ale také přináší 24 hodinovou úlevu na několik dní i když se potíte nebo jste ve vlhku. Můžete ho nosit i ve vodě díky našemu speciálně navrženému lepidlu.

Vytvořen pro úlevu bolesti

KT TAPE se aplikuje na svaly, šlachy, vazy (měkká vlákna), aby poskytl lehkou externí fixaci, která vám umožní zůstat nadále aktivní i v době, když se zotavujete ze zranění. KT TAPE vytváří neuromuskulární zpětnou vazbu (propriorecepci), která napomáhá většímu prokrvení svalů a šlach. KT Tape vám dá sebejistotu dosáhnout svého maxima či pomůže od bolesti.

KT TECH materiál

KT TAPE je vyroben z vyztužené 100% bavlny nebo speciálně navržen z ultra-odolné syntetické tkaniny (výrobky s označením PRO) tak, aby poskytl odolnost a zvýšil sílu. Tyto materiály umožňují jednosměrnou elasticitu tejpu, který je možno natáhnout do délky. Vlákna jsou navržena a vyrobena tak, aby Vám zajistila stabilní ochranu bez omezení pohybu.

Unikátní vzor KT TAPU se dokonale popere s odvodněním vlhkosti, což je důležité pro pohodlí a příjemné nošení. Čím více je tejp pórovitý, tím lépe si poradí s vlhkostí způsobenou pocením nebo nošením ve vodě. Navržení nabízí větší vzdušnost, takže ho klidně můžete nosit i pět dní bez jakéhokoliv svědění, podráždění nebo reakcí kůže.

Jako druhá kůže

Jděte do toho, plavte s ním, noste ho na chodidle během plážového volejbalu nebo s ním klidně uběhněte sto kilometrů v bahně a prachu. Naše lepidla jsou navržena tak, aby je sprcha, vlhkost, pot a slzy nezastavily. Na vás je už jen vítězství...