Na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 omezené platby v hotovosti. Proto jsme pozastavili možnosti dobírky a platby v hotovosti při převzetí zboží. Prosim plaťte bankovním převodem či kartou přes Gopay. Děkujeme.

SPORTOVNÍ KOSMETIKA 


Přírodní kosmetika proti bolesti svalů a kloubů. Vyrobeno čistě na přírodní bázi (bez ropných a syntetických látek) z bylin, rostlinných olejů a tuků. Testováno v náročných podmínkách – vhodné jak pro sportovce tak běžné každodenní používání.

Kosmetika Sportique

Sportique je kosmetika určená pro sportovce, kteří chtějí lepší výkony, výdrž a preferují zdravý životní styl. Vyrobeno s nároky na vysokou kvalitu, a s širokým spektrem produktů za rozumnou cenu uspokojí každého. Filozofií společnosti je začít znovu využívat generacemi prověřené recepty v návaznosti na požadavky sportovců současnosti, vyrobeny moderními technologiemi. Kosmetika je vyvinuta v souladu s harmonií přírody, využívající nejčistší prostředky na naturální bázi jako jsou byliny, rostlinné výtažky, esenciální oleje, vitamíny a minerály. Výrobky nejsou testovány na zvířatech, jsou vegetarian a vegan friendly. Přísná pravidla kvality výrobků s odpovědností přinášet zákazníkům kvalitní život skrz fyzickou sílu a zdatnost, to je Sportique.